Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Boss Spółka z o.o.
Rezerwacja on-line
PL


Wesele w Hotelu Boss***

www_social

Hotel Boss*** - wyjątkowe miejsce
na wesele

Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, stanowiące zwieńczenie miłości łączącej Nowożeńców. Dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę ceremonii oraz przyjęcia weselnego, które na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej oraz zaproszonych Gości.

Idealnym miejscem na wyprawienie przyjęcia weselnego jest Hotel Boss, mieszczący się w Warszawie. Wyjątkowym elementem naszej oferty jest możliwość zorganizowania ceremonii w plenerze, szczególnie wiosną i latem, kiedy pozwalają na to warunki atmosferyczne. Kwiatowe dekoracje, zieleń oraz odpowiednia oprawa, zapewniają niepowtarzalny klimat uroczystości.

Dla Nowożeńców przygotowaliśmy specjalną propozycję, dzięki której zorganizowanie przyjęcia weselnego będzie znacznie przyjemniejsze i mniej czasochłonne. Na życzenie Pary Młodej możemy nieodpłatnie przygotować tort oraz zadbać o nocleg na Gości. 

Organizacja ceremonii zaślubin oraz wesela w Hotelu Boss to gwarancja udanej zabawy i pięknych wspomnień – zapraszamy!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami oraz aktualnościami.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania ofert marketingowych zawartych w naszym Newsletter od Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp. z o.o. informacji handlowej zawartej w naszym newsletter środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Udogodnienia

innowacyjna gospodarka hotel boss europejski fundusz rozwoju regionalnego